Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master Silencio S400 Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
32x
De Cooler Master Silencio S400 is een compacte PC behuizing ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Met afmetingen van 418x210x408mm biedt het een evenwichtige balans tussen ruimte en compactheid. De behuizing beschikt over twee voorgeïnstalleerde 120mm fans voor optimale luchtcirculatie. Het ondersteunt CPU-koelers tot 16.7cm hoogte, grafische kaarten tot 32cm lengte en voedingseenheden tot 32.5cm. Deze behuizing is ideaal voor gebruikers die een stille, gestroomlijnde bouwvorm zoeken zonder veel inruilen op functionaliteit of compatibiliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 32.5 cm |
| Hoogte | 418 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 408 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2019 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| 5.25" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 32.5 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MMC, SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5, 5.25" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 408 mm |
| Gewicht | 7.03 kg |
| Hoogte | 418 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240 mm |
| Ventilator snelheid | 800 - 1400 RPM |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, PS2 |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Volume | 33,9 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512087381 |
| Vendorcode | MCS-S400-KN5N-S00 |
| Artikelnr | 375139 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
midazz1
Eerste review
Zakelijke aankoop
Geplaatst: 28-01-2026
5 dagen in bezit
Top ding
Si, muchos silencio, maakt bijna geen geluid
Fijn bouwen met goede cable management opties
Veel ruimte voor schijven, ideaal voor m'n server
Design simpel maar clean, geen kinderachtige RGB's
Geen USB-C op de behuizing
Groter dan mijn oude ATX behuizing, niet verwacht
Echt ongelofelijk stil, fantastisch! Bouwen is heel makkelijk met veel opties voor cable management. Bevestiging van SATA schijven 2,5" of 3,5" was makkelijk. Ik kreeg mijn NAS HDD 3,5" net niet in de bovenste HDD slot, terwijl dit wel zou moeten kunnen, maar gelukkig zaten er nog 4 slots in dus maakte het niet uit. En mogelijk gewoon een skill issue.
❮
❯
❮
❯




