Je bent nog niet ingelogd
Montech X3 Glass Midi-Tower RGB Tempered Glass Wit Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
151x
De Montech X3 Glass Midi-Tower RGB Tempered Glass Behuizing in wit biedt ruimte voor ATX-moederborden en beschikt over een transparant zijpaneel voor optimale zichtbaarheid van je onderdelen. Deze behuizing komt voorgeconfigureerd met 6 RGB-ventilators: drie 140mm-fans aan de voorkant, twee 120mm-fans bovenaan en één 120mm-fan aan de achterkant. Met steun voor CPU-koelers tot 16 cm en grafische kaarten tot 31 cm past een breed scala aan components. De compact afmetingen van 480x210x370mm maken deze tower geschikt voor diverse setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Montech |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 2x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 31 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Hoogte | 480 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 370 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 31 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 2x USB 2.0 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 1 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 370 mm |
| Gewicht | 6.10 kg |
| Hoogte | 480 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 2x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710562745238 |
| Vendorcode | X3 GLASS WH |
| Artikelnr | 954294 |
| Merk | Montech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
De Montech X3 Glass Midi-Tower is een stijlvolle witte behuizing met een zijpaneel van gehard glas, waardoor al je componenten kunnen schitteren. Deze computerbehuizing heeft een prachtige witte afwerking, ideaal voor jouw all-white pc build. De ruime behuizing biedt plaats aan grote videokaarten, CPU-koelers en al je andere componenten.
Daarnaast wordt de computerbehuizing geleverd met drie vooraf geïnstalleerde 140 mm RGB-ventilatoren aan de voorkant, twee vooraf geïnstalleerde 120 mm ventilatoren aan de bovenkant en één 120 mm ventilator aan de achterkant. Deze ventilatoren hebben ingebouwde RGB-verlichting en zorgen direct voor een goede airflow.
Daarnaast wordt de computerbehuizing geleverd met drie vooraf geïnstalleerde 140 mm RGB-ventilatoren aan de voorkant, twee vooraf geïnstalleerde 120 mm ventilatoren aan de bovenkant en één 120 mm ventilator aan de achterkant. Deze ventilatoren hebben ingebouwde RGB-verlichting en zorgen direct voor een goede airflow.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯









