Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design North XL Charcoal Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
162x
De Fractal Design North XL Charcoal Black is een ruime PC-behuizing die geschikt is voor E-ATX moederborden. Met afmetingen van 509 x 240 x 503 mm biedt deze behuizing voldoende ruimte voor krachtige componenten. Het systeem beschikt over drie 140mm frontventilatoren voor effectieve koeling. De behuizing ondersteunt grafische kaarten tot 41,3 cm lengte en CPU-koelers tot 18,5 cm hoogte. De voeding kan tot 29 cm lang zijn. Dit design combineert spacieuze inbouw met een stijlvol zwart uiterlijk, ideaal voor geavanceerde PC-configuraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41.3 cm |
| Maximum PSU lengte | 29 cm |
| Hoogte | 509 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 503 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 7340172706533 |
| Vendorcode | FD-C-NOR1X-01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 0 |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Activiteit |
| Materiaal | Staal, Hout |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41.3 cm |
| Maximum PSU lengte | 29 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 503 mm |
| Gewicht | 9.70 kg |
| Hoogte | 509 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 2x 180mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde radiator voorkant | ✖︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360, 420 mm |
| Radiator achterkant geïnstalleerd | ✖︎ |
| Radiator bovenkant geïnstalleerd | ✖︎ |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172706533 |
| Vendorcode | FD-C-NOR1X-01 |
| Artikelnr | 959495 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
De Fractal Design North XL is herkenbaar vanwege het elegante design met een houten frontpaneel. Deze ruime en stijlvolle behuizing is ontworpen voor alle gamers die de computerbehuizing op een fraaie manier willen wegwerken. De computerbehuizing is robuust, elegant en functioneel. Met verschillende vormfactors, waaronder ATX, Micro-ATX en Mini-ATX heb je de mogelijkheid om deze computerbehuizing voor elke build in te zetten. Verder heb je ruimte genoeg voor verschillende koelmogelijkheiden, de computerbehuizing ondersteunt namelijk een CPU-koeler tot wel 15,5 cm hoog. Het opvallende houten frontpaneel zorgt voor een unieke afwerking.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




