Je bent nog niet ingelogd
Hyte Y70 Black Cherry Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
16x
De Hyte Y70 Black Cherry Behuizing is een modern computerbehuizing geschikt voor geavanceerde gaming- en workstation-builds. Het ondersteunt moederborden tot E-ATX formaat en biedt ruimte voor CPU-koelers tot 18 centimeter hoogte. De behuizing accommodeert grafische kaarten tot 42 centimeter lengte en voedingseenheden tot 23,5 centimeter. Met zijn compacte afmetingen van 470 x 320 x 470 millimeter en het indrukwekkende transparante zijpaneel biedt deze behuizing een aantrekkelijk uiterlijk voor enthusiasten die hun hardwareconfig willen tonen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hyte |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42 cm |
| Maximum PSU lengte | 23.5 cm |
| Hoogte | 470 mm |
| Breedte | 320 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| EAN | 1220000350564 |
| Vendorcode | CS-HYTE-Y70-BR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Hyte Y70 Milky Edition Blueberry Behuizing
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
€ 229,00
Hyte Y70 Milky Edition Taro Behuizing
Kleur Product:
Paars
Bekijk vergelijking
€ 229,00
Hyte Y70 Black Cherry Behuizing
Kleur Product:
Rood, Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
Hyte Y70 Milky Edition Strawberry Behuizing
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 199,00
Hyte Y70 Snow White Behuizing
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 219,00
Hyte Y70 Panda Behuizing
Kleur Product:
Wit, Zwart
Bekijk vergelijking
€ 219,00
Hyte Y70 Pitch Black Behuizing
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 219,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Halfhoge uitbreidingssleuven | 7 |
| Kleur Product | Rood, Zwart |
| Materiaal | ABS, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42 cm |
| Maximum PSU lengte | 23.5 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, ITX, Micro-ATX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 2 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 320 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Gewicht | 11.05 kg |
| Hoogte | 470 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | PCIe |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 1220000350564 |
| Vendorcode | CS-HYTE-Y70-BR |
| Artikelnr | 963971 |
| Merk | Hyte |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Croissant
Eerste review
Geschreven bij: Hyte Y70 Pitch Black Behuizing
Geplaatst: 22-05-2026
5 dagen in bezit
Super case
Open
Kwalitatief
Beginner friendly
Aan de dure kant
Ziet er stralend uit echt een aanrader, heel makkelijk om in te bouwen
❮
❯
❮
❯




