Je bent nog niet ingelogd
Hyte X50 AIR Snow White Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Hyte X50 AIR Snow White is een moderne PC-behuizing met een schoon wit design. Deze behuizing ondersteunt grote moederborden tot E-ATX formaat en biedt ruimte voor krachtige hardware met een maximale grafische kaart lengte van 43 cm en CPU-koelers tot 17 cm hoogte. Met afmetingen van 485 x 255 x 510 mm en compatibiliteit met PSU's tot 22,3 cm biedt de X50 AIR Snow White een goed evenwicht tussen compactheid en interne ruimte voor gamingers en enthusiasten die een stijlvolle en functionele oplossing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hyte |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 22.3 cm |
| Hoogte | 485 mm |
| Breedte | 255 mm |
| Diepte | 510 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 1220000352537 |
| Vendorcode | CS-HYTE-X50A-WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hyte |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Backside Connector Ready | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 120, 240, 360 mm |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 22.3 cm |
| Inclusief voeding | ✖︎ |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Cardreader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Hoogte | 485 mm |
| Breedte | 255 mm |
| Diepte | 510 mm |
| Gewicht | 12.40 kg |
| Crazy Case | ✖︎ |
| EAN | 1220000352537 |
| Vendorcode | CS-HYTE-X50A-WW |
| Artikelnr | 972317 |
| Merk | Hyte |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




