Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Epoch XL White TG RGB Clear tint Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Fractal Design Epoch XL White TG RGB Clear tint is een ruime behuizing geschikt voor E-ATX-moederborden. Het ontwerp beschikt over een transparant zijpaneel voor optimale zichtbaarheid van uw componenten. De behuizing is voorzien van drie 140mm-ventilatoren aan de voorkant en biedt voldoende ruimte voor grafische kaarten tot 42,5 cm en CPU-koelers tot 17,6 cm hoogte. Met afmetingen van 509 x 240 x 503 mm en ondersteuning voor PSU's tot 29 cm lang, biedt deze behuizing flexibiliteit voor moderne pc-configuraties en gaming-setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.6 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42.5 cm |
| Maximum PSU lengte | 29 cm |
| Hoogte | 509 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 503 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Fractal Design Epoch XL White TG RGB Clear tint Behuizing
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
Huidig
Fractal Design Epoch XL Black TG RGB Light tint Behuizing
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 119,90
Fractal Design Epoch XL Black TG Light tint Behuizing
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 99,90
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 144,90
laatste 90 dagen: 144,90
119,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.6 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42.5 cm |
| Maximum PSU lengte | 29 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 503 mm |
| Gewicht | 11.60 kg |
| Hoogte | 509 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 2x 180mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172710417 |
| Vendorcode | FD-C-EPO1X-05 |
| Artikelnr | 974862 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯





