Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech IT-607 Desktop Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Inter-Tech IT-607 is een compacte desktop behuizing in zwart, speciaal ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Met afmetingen van 307x100x415mm biedt deze behuizing een goed evenwicht tussen ruimtebesparend design en functionaliteit. De IT-607 is voorzien van een 80mm ventilator aan de bovenkant voor optimale luchtstroom. De behuizing ondersteunt grafische kaarten tot 22cm lengte en CPU-koelers met een maximale hoogte van 7cm, wat volstaat voor veel standaardconfiguraties. Dit compacte model is ideaal voor gebruikers die een efficiënte en nette computeropstelling zoeken zonder veel ruimte in beslag te nemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 80mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 22 cm |
| Hoogte | 307 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 415 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2016 |
| EAN | 4260133126305 |
| Vendorcode | 88881223 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| 5.25" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Vormfactor | Desktop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MMC, SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 415 mm |
| Gewicht | 2.42 kg |
| Hoogte | 307 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 2x 60mm |
| Optionele fan bovenkant | 1x 80mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 80mm |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260133126305 |
| Vendorcode | 88881223 |
| Artikelnr | 976479 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




