Je bent nog niet ingelogd
Intenso High Performance 960GB 2.5" SSD
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
4x
De Intenso High Performance 960GB SSD is een 2.5 inch solid state drive met SATA III-aansluiting voor betrouwbare gegevensopslag. Dit model biedt een opslagcapaciteit van 960GB en bereikt maximale leessnelheden tot 520 MB/s en schrijfsnelheden tot 480 MB/s. De schijf is geschikt voor diverse toepassingen en systemen met SATA III-interface. Met deze snelheden ondersteunt de SSD efficiënte data-overdrachten en verbeterde systeemprestaties voor gebruikers die meer opslagruimte en snellere toegang nodig hebben.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Intenso |
| SSD Opslagcapaciteit | 960 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 480 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | April 2016 |
| EAN | 4034303023530 |
| Vendorcode | 3813460 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Intenso High Performance 120GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
120 GB
Bekijk vergelijking
€ 30,95
Intenso High Performance 240GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
240 GB
Bekijk vergelijking
€ 57,95
Intenso High Performance 480GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
480 GB
Bekijk vergelijking
€ 92,95
Intenso High Performance 960GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
960 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 104 mm |
| Gewicht | 83 g |
| Hoogte | 9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 960 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| Willekeurig lezen 4KB | 133.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 122.880 IOPS |
| S.M.A.R.T support | ✓︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 480 MB/s |
| TRIM support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4034303023530 |
| Vendorcode | 3813460 |
| Artikelnr | 131045 |
| Merk | Intenso |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Krachtige SSD met form factor 2,5 "en 960 GB opslagcapaciteit Kenmerken:
- -SATA III (6 Gbps) interface
- Duits stroomverbruik
-Schockresistent
- geruisloze werking
-SMART Command-ondersteuning
-TRIM Command-ondersteuning
Vormfactor 2.5 "
-960 GB aan opslagcapaciteit
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯



