Je bent nog niet ingelogd
Samsung 870 EVO 8TB 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Samsung 870 EVO 8TB 2.5" SSD is een krachtige en betrouwbare solid-state drive voor veeleisende gebruikers. Met een opslagcapaciteit van 8TB en hoge lees- en schrijfsnelheden tot 560 MB/s en 530 MB/s biedt deze SSD snelle toegang tot bestanden en een efficiënte gegevensoverdracht. Dankzij de SATA-interface is deze SSD compatibel met een breed scala aan systemen. Deze SSD kan een goede optie zijn voor gebruikers die op zoek zijn naar een grootschalige, snelle opslagoplossing voor hun desktop of workstation.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| SSD Opslagcapaciteit | 8000 GB |
| Interface | SATA |
| Leessnelheid (max) | 560 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 530 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 8806097738633 |
| Vendorcode | MZ-77E8T0B/EU |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Samsung 870 EVO 250GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
250 GB
Bekijk vergelijking
€ 139,00
Samsung 870 EVO 500GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
500 GB
Bekijk vergelijking
€ 189,90
Samsung 870 EVO 1TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 259,00
Samsung 870 EVO 2TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
€ 549,00
Samsung 870 EVO 4TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
4000 GB
Bekijk vergelijking
€ 1049,00
Samsung 870 EVO 8TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
8000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Stroomverbruik (idle) | 0,04 W |
| Stroomverbruik (lezen) | 2,2 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 2,6 W |
| Vermogensverbruik (avg) | 2,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 4,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100,1 mm |
| Diepte | 6,9 mm |
| Gewicht | 86,2 g |
| Hoogte | 69,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 8000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 560 MB/s |
| Interface | SATA |
| DevSlp (apparaat in slaapstand) ondersteuning | ✓︎ |
| Hardware encryptie | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 uur |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2003, Windows Server 2003 x64 |
| Willekeurig lezen 4KB | 98.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 88.000 IOPS |
| S.M.A.R.T support | ✓︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 530 MB/s |
| TBW-classificatie | 1200 |
| TRIM support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806097738633 |
| Vendorcode | MZ-77E8T0B/EU |
| Artikelnr | 186469 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (5)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
JéromeC_6041
Eerste review
Zakelijke aankoop
Geschreven bij: Samsung 870 EVO 4TB 2.5" SSD
Geplaatst: 03-04-2026
7 dagen in bezit
Topdeal, scherpe prijs
★★★★★★★★★★
Charly
Geschreven bij: Samsung 870 EVO 500GB 2.5" SSD
Geplaatst: 22-02-2026
5 dagen in bezit
Slank en snel
★★★★★★★★★★
JohnM
Eerste review
Geschreven bij: Samsung 870 EVO 1TB 2.5" SSD
Geplaatst: 20-02-2026
6 dagen in bezit
Stil, snel en makkelijke installatie
Stil
Snel
Nette prijs voor 1 Tb
Mijn 'klassieke' HDD voor opslag begon na 10 jaar bad clusters te vertonen en was aan vervanging toe. Deze SSD is ervoor in de plaats gekomen, super stil natuurlijk en lekker snel. Wanneer deze het ook 10 volhoudt dan is het helemaal prima. Ik heb eerst op een andere computer de partities aangemaakt en de drive letters en drive labels toegekend. Na het kopiëren van alle bestanden van de oude HDD, wat het het kwestie van: kast open, HDD eruit, SSD erin, kast afsluiten en opstarten. Supersimpel en geen gedoe.
★★★★★★★★★★
Pierre55
Eerste review
Geschreven bij: Samsung 870 EVO 2TB 2.5" SSD
Geplaatst: 13-01-2026
9 dagen in bezit
Prima product
Ik heb deze Samsung 870 EVO 2TB SSD aangekocht om als opslag te dienen voor voor mijn TP-Link TAPO producten. Deze heb ik geplaatst in mijn Tapo H500 Smart Homebase en voldoet prima, geheel volgens verwachting.
★★★★★★★★★★
Rob
Eerste review
Geschreven bij: Samsung 870 EVO 1TB 2.5" SSD
Geplaatst: 11-01-2026
11 dagen in bezit
Goede Upgrade
Makkelijke installatie
Geen
Ik heb de HDD van mijn oude Dell laptop met windows 8 vervangen door deze Samsung 870 EVO. Installeren van Windows 10 Pro ging supersnel. Kan op dit laptop helaas geen Windows 11 installeren vanwege een oude cpu (4e generatie). Norton antivirus geinstalleerd en kan nu sneller internetten met deze oude Dell pc.
❮
❯
❮
❯




