Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte 256GB 2.5" SSD
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
8x
De Gigabyte 256GB 2.5" SSD biedt betrouwbare opslagoplossing voor standaard computerbehoeften. Met een SATA III-interface bereikt dit model maximale leessnelheden tot 520 MB/s en schrijfsnelheden tot 500 MB/s, wat adequate prestaties levert voor dagelijkse taken. De 256GB opslagcapaciteit is geschikt voor besturingssystemen en toepassingen. Dit compacte 2.5"-formaat integreert gemakkelijk in desktops en laptops, maakt upgrades eenvoudig en biedt een solide alternatief voor traditionele harde schijven.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| SSD Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 500 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 4719331804329 |
| Vendorcode | GP-GSTFS31256GTND |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Gigabyte 240GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
240 GB
Bekijk vergelijking
€ 67,95
Gigabyte 256GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
256 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Gigabyte 480GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
480 GB
Bekijk vergelijking
€ 121,95
Gigabyte 1TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 178,95
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (idle) | 0,17 W |
| Stroomverbruik (lezen) | 2,24 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 2,61 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69,8 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| Willekeurig lezen 4KB | 80.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 85.000 IOPS |
| S.M.A.R.T support | ✓︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 500 MB/s |
| TBW-classificatie | 100 |
| TRIM support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331804329 |
| Vendorcode | GP-GSTFS31256GTND |
| Artikelnr | 250395 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



