Je bent nog niet ingelogd
Kingston KC600 1TB 2.5" SSD
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
12x
De Kingston KC600 1TB is een compacte 2.5" SSD met SATA III-aansluiting, geschikt voor diverse opslagtoepassingen. Het model biedt een opslagcapaciteit van 1000 GB en bereikt maximale leessnelheden tot 550 MB/s en schrijfsnelheden tot 520 MB/s. Met deze prestaties is het apparaat geschikt voor dagelijkse computer- en multimediataken. De 2.5" vorm maakt integratie in laptops en desktopcomputers eenvoudig. De Kingston KC600 is een betrouwbare keuze voor gebruikers die een solide opslagoplossing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kingston |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 550 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 520 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2019 |
| EAN | 740617300116 |
| Vendorcode | SKC600/1024G |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Kingston KC600 256GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
256 GB
Bekijk vergelijking
€ 85,90
Kingston KC600 512GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 149,00
Kingston KC600 1TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Kingston KC600 2TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
€ 449,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (idle) | 0,06 W |
| Stroomverbruik (lezen) | 1,3 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 3,2 W |
| Vermogensverbruik (avg) | 0,2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Optische drivecontroller | SMI SM2259 |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69,9 mm |
| Diepte | 100,1 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 550 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Hardware encryptie | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 uur |
| Willekeurig lezen 4KB | 90.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 80.000 IOPS |
| Schrijfsnelheid (max) | 520 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 740617300116 |
| Vendorcode | SKC600/1024G |
| Artikelnr | 277745 |
| Merk | Kingston |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯



