Je bent nog niet ingelogd
Lexar NS100 128 GB 2.5" SSD
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
9x
De Lexar NS100 is een compacte 2.5" SSD met 128 GB opslagcapaciteit, ontworpen voor gebruikers die snelle en betrouwbare opslag zoeken. Met SATA III-aansluiting bereikt deze drive maximale leessnelheden tot 520 MB/s en schrijfsnelheden tot 500 MB/s, wat uitstekend is voor dagelijks gebruik. Dit model is ideaal voor systeemupgrades, mediaopslag of als secundaire schijf. De compacte vormfactor maakt installatie in vrijwel elke computer eenvoudig.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lexar |
| SSD Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 500 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| EAN | 843367116188 |
| Vendorcode | LNS100-128RB |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Lexar NS100 128 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
128 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Lexar NS100 256 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
256 GB
Bekijk vergelijking
€ 62,95
Lexar NS100 512 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 109,95
Lexar NS100 1TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 178,95
Lexar NS100 2TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
€ 479,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Component voor | PC/notebook |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Trillingsbestendigheid | 20 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100,2 mm |
| Diepte | 69,8 mm |
| Gewicht | 34 g |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Interface | SATA III |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 500 MB/s |
| TBW-classificatie | 64 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 843367116188 |
| Vendorcode | LNS100-128RB |
| Artikelnr | 289011 |
| Merk | Lexar |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯



