Je bent nog niet ingelogd
Lexar NS100 256 GB 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
16x
De Lexar NS100 is een 2.5"-SSD met 256 GB opslagcapaciteit, ontworpen voor snellere gegevensoverdrachten en betere systeemprestaties. Met een SATA III-interface bereikt dit model maximale leessnelheden tot 520 MB/s en schrijfsnelheden tot 500 MB/s. Dit maakt de NS100 geschikt voor diverse toepassingen, van dagelijks computergebruik tot content creation. De compacte vorm factor past in de meeste laptops en desktops, waardoor upgraden eenvoudig wordt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lexar |
| SSD Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 500 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| EAN | 843367116195 |
| Vendorcode | LNS100-256RB |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Lexar NS100 128 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
128 GB
Bekijk vergelijking
€ 58,95
Lexar NS100 256 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
256 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Lexar NS100 512 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 109,95
Lexar NS100 1TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 178,95
Lexar NS100 2TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
€ 479,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Trillingsbestendigheid | 20 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100,2 mm |
| Diepte | 69,8 mm |
| Gewicht | 34 g |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Minimum operationele temperatuur | 0 °C |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 500 MB/s |
| TBW-classificatie | 128 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 843367116195 |
| Vendorcode | LNS100-256RB |
| Artikelnr | 289012 |
| Merk | Lexar |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




