Je bent nog niet ingelogd
Patriot Memory Burst Elite 960 GB 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
❮
❯
2x
De Patriot Memory Burst Elite 960 GB is een 2.5 inch SSD die via SATA III aansluiting maximale leessnelheden tot 450 MB/s bereikt. Met schrijfsnelheden tot 320 MB/s biedt deze drive solide prestaties voor dagelijks gebruik. De 960 GB opslagcapaciteit voorziet in ruimte voor besturingssysteem, applicaties en bestanden. Deze SSD is geschikt voor gebruikers die op zoek zijn naar een betrouwbare, compacte opslagoplossing voor hun computer of laptop met standaard SATA-aansluiting.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Patriot |
| SSD Opslagcapaciteit | 960 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 450 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 320 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2021 |
| EAN | 814914027769 |
| Vendorcode | PBE960GS25SSDR |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Patriot Memory Burst Elite 120 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
120 GB
Bekijk vergelijking
€ 49,95
Patriot Memory Burst Elite 240 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
240 GB
Bekijk vergelijking
€ 60,95
Patriot Memory Burst Elite 480 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
480 GB
Bekijk vergelijking
€ 125,95
Patriot Memory Burst Elite 960 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
960 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE/FCC/RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | QLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Gewicht | 46 g |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 960 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 450 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 40.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 40.000 IOPS |
| Schrijfsnelheid (max) | 320 MB/s |
| Sequentiële leessnelheid (ATTO) | 450 MB/s |
| Sequentiële schrijfsnelheid (ATTO) | 320 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Doelwerkbelasting | Mixed Use (MU) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 814914027769 |
| Vendorcode | PBE960GS25SSDR |
| Artikelnr | 302463 |
| Merk | Patriot |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




