Je bent nog niet ingelogd
PNY CS900 2TB 2.5" SSD
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
157x
De PNY CS900 is een 2.5 inch SSD met een opslagcapaciteit van 2TB, ideaal voor gebruikers die meer opslag nodig hebben. Dit model maakt gebruik van de SATA III-interface en biedt maximale leessnelheden tot 550 MB/s en schrijfsnelheden tot 530 MB/s. Met deze specificaties is de CS900 geschikt voor dagelijks gebruik en voor het vervangen van traditionele harde schijven in laptops en desktopcomputers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | PNY |
| SSD Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 550 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 530 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
| EAN | 751492636023 |
| Vendorcode | SSD7CS900-2TB-RB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
PNY CS900 250GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
250 GB
Bekijk vergelijking
€ 49,90
PNY CS900 500GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
500 GB
Bekijk vergelijking
€ 79,90
PNY CS900 1TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 119,90
PNY CS900 2TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 550 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Schrijfsnelheid (max) | 530 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 751492636023 |
| Vendorcode | SSD7CS900-2TB-RB |
| Artikelnr | 304935 |
| Merk | PNY |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯




