Je bent nog niet ingelogd
ADATA Ultimate SU650 256 GB 3D NAND 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De ADATA Ultimate SU650 is een 2.5" SSD met 256 GB opslagcapaciteit, ontworpen voor dagelijks gebruik. Dit model maakt gebruik van 3D NAND-technologie en biedt verbinding via SATA III-interface. Met maximale leessnelheden tot 520 MB/s en schrijfsnelheden tot 450 MB/s biedt deze drive solide prestaties voor alledaagse taken. De SU650 combineert betrouwbaarheid met voordelige prijs, wat het een praktische keuze maakt voor gebruikers die hun systeem willen upgraden met snellere opslagopties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Adata |
| SSD Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 450 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
| EAN | 4711085931511 |
| Vendorcode | ASU650SS-256GT-R |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ADATA Ultimate SU650 - [ASU650SS-240GT-C] 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
240 GB
Bekijk vergelijking
€ 67,95
ADATA Ultimate SU650 256 GB 3D NAND 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
256 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
ADATA ASU650SS-512GT-R internal solid state drive 512 GB 3D NAND 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 110,95
ADATA Ultimate SU650 960GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
960 GB
Bekijk vergelijking
€ 155,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Bestand tegen trillingen |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ECC | ✓︎ |
| Geheugen type | TLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69.8 mm |
| Diepte | 100.5 mm |
| Gewicht | 60 gram |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Hardware encryptie | ✖︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 40.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 75.000 IOPS |
| Schrijfsnelheid (max) | 450 MB/s |
| Sequentiële leessnelheid (AS SSD) | 500 MB/s |
| Sequentiële leessnelheid (ATTO) | 520 MB/s |
| Sequentiële leessnelheid (CDM) | 520 MB/s |
| Sequentiële schrijfsnelheid (AS SSD) | 440 MB/s |
| Sequentiële schrijfsnelheid (ATTO) | 450 MB/s |
| Sequentiële schrijfsnelheid (CDM) | 450 MB/s |
| TBW-classificatie | 140 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711085931511 |
| Vendorcode | ASU650SS-256GT-R |
| Artikelnr | 912472 |
| Merk | Adata |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




