Je bent nog niet ingelogd
ADATA ASU650SS-512GT-R internal solid state drive 512 GB 3D NAND 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
3x
De ADATA ASU650SS is een 512 GB 2.5 inch SSD met 3D NAND-technologie, ontworpen voor betrouwbare gegevensopslag. Het apparaat biedt SATA III-connectiviteit en bereikt maximale leessnelheden tot 520 MB/s en schrijfsnelheden tot 450 MB/s. Deze SSD is geschikt voor diverse toepassingen waarbij snelle gegevensoverdracht en stabiele prestaties belangrijk zijn. Met zijn compacte 2.5 inch formaat integreert de ADATA SSD gemakkelijk in laptops en desktops.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Adata |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 450 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
| EAN | 4711085931528 |
| Vendorcode | ASU650SS-512GT-R |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ADATA Ultimate SU650 - [ASU650SS-240GT-C] 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
240 GB
Bekijk vergelijking
€ 67,95
ADATA Ultimate SU650 256 GB 3D NAND 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
256 GB
Bekijk vergelijking
€ 63,95
ADATA ASU650SS-512GT-R internal solid state drive 512 GB 3D NAND 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Bestand tegen trillingen |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ECC | ✓︎ |
| Geheugen type | TLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69,8 mm |
| Diepte | 100,5 mm |
| Gewicht | 59,5 g |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Hardware encryptie | ✖︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| Minimum operationele temperatuur | 0 °C |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 40.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 75.000 IOPS |
| Schrijfsnelheid (max) | 450 MB/s |
| Sequentiële leessnelheid (AS SSD) | 500 MB/s |
| Sequentiële leessnelheid (ATTO) | 520 MB/s |
| Sequentiële leessnelheid (CDM) | 520 MB/s |
| Sequentiële schrijfsnelheid (AS SSD) | 440 MB/s |
| Sequentiële schrijfsnelheid (ATTO) | 450 MB/s |
| Sequentiële schrijfsnelheid (CDM) | 450 MB/s |
| TBW-classificatie | 280 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711085931528 |
| Vendorcode | ASU650SS-512GT-R |
| Artikelnr | 915313 |
| Merk | Adata |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




