Je bent nog niet ingelogd
Samsung PM9A3 3840 GB PCI Express 4.0 V-NAND TLC NVMe 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Samsung PM9A3 is een geavanceerde NVMe SSD met een capaciteit van 3840 GB, speciaal ontworpen voor hoogperformante toepassingen. Deze drive maakt gebruik van PCIe 4.0 x4-interface en V-NAND TLC-technologie voor snelle gegevensoverdracht. Met maximale leessnelheden tot 6900 MB/s en schrijfsnelheden tot 4100 MB/s biedt deze SSD uitstekende prestaties voor professionele en intensieve workloads. Het compact 2.5-inch formaat maakt integratie in diverse systemen eenvoudig.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| SSD Opslagcapaciteit | 3840 GB |
| Interface | NVMe PCIe 4.0 x4 |
| Leessnelheid (max) | 6900 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 4100 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 4260580377459 |
| Vendorcode | MZQL23T8HCLS-00A07 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 12 V |
| Stroomverbruik (lezen) | 11 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 13,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 3,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Optische drivecontroller | Samsung Elpis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 110,2 mm |
| Diepte | 3,8 mm |
| Gewicht | 90 g |
| Hoogte | 22 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 3840 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 6900 MB/s |
| Interface | NVMe PCIe 4.0 x4 |
| End-to-End Data Protection | ✓︎ |
| Hardware encryptie | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) versie | 1.4 |
| Willekeurig lezen 4KB | 1.000.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 180.000 IOPS |
| S.M.A.R.T support | ✓︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 4100 MB/s |
| Sequentiële leessnelheid (AS SSD) | 6900 MB/s |
| Sequentiële schrijfsnelheid (AS SSD) | 4100 MB/s |
| TRIM support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260580377459 |
| Vendorcode | MZQL23T8HCLS-00A07 |
| Artikelnr | 930291 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




