Je bent nog niet ingelogd
Transcend 225S 1000 GB 3D NAND 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
De Transcend 225S is een betrouwbare 2.5" SSD met 1000 GB opslagruimte, ontworpen voor algemene computing-taken. Met SATA III-interface bereikt deze drive maximale leessnelheden tot 550 MB/s en schrijfsnelheden tot 500 MB/s, wat solide prestaties biedt voor dagelijks gebruik. De 3D NAND-technologie zorgt voor efficiënte opslag en een goede prijs-prestatieverhouding. Ideaal voor systeemupgrades of als secundaire opslagoplossing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Transcend |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 550 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 500 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
| EAN | 760557859000 |
| Vendorcode | TS1TSSD225S |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, BSMI, KC, RCM, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69,8 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Gewicht | 45 g |
| Hoogte | 6,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 550 MB/s |
| Interface | SATA III |
| DevSlp (apparaat in slaapstand) ondersteuning | ✓︎ |
| Hardware encryptie | ✖︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| Minimum operationele temperatuur | 0 °C |
| NCQ (Native command queuing) | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 65.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 75.000 IOPS |
| S.M.A.R.T support | ✓︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 500 MB/s |
| TBW-classificatie | 360 |
| TRIM support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | Kernel 2.6.31, Kernel 2.6.33, Kernel 3.12, Kernel 3.17, Kernel 3.3, Kernel 4.6.4, Linux Kernel 5.8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 760557859000 |
| Vendorcode | TS1TSSD225S |
| Artikelnr | 933312 |
| Merk | Transcend |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten



