Je bent nog niet ingelogd
Samsung T5 EVO 2TB externe SSD
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯
8x
De Samsung T5 EVO is een krachtige en compacte externe SSD met een opslagcapaciteit van 2TB. Dankzij de USB 3.1 (Gen 1) Type-C aansluiting biedt het apparaat lees- en schrijfsnelheden tot wel 460 MB/s, waardoor bestanden snel worden overgedragen. Met zijn slanke, zwarte ontwerp is de T5 EVO een handige en mobiele opslagoplossing voor zowel zakelijk als privégebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Aansluiting | USB 3.1 (Gen 1) Type-C |
| SSD Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Leessnelheid (max) | 460 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 460 MB/s |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| EAN | 8806094905403 |
| Vendorcode | MU-PH2T0S/EU |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, BSMI, KC, VCCI, RCM, UL, TÜV mark, CB, EAC, UKCA, BIS, RoHS |
| Certificering | CE, BSMI, KC, VCCI, RCM, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Gewicht | 102 gram |
| Hoogte | 17 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 460 MB/s |
| Hardware encryptie | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Schrijfsnelheid (max) | 460 MB/s |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB 3.1 (Gen 1) Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Samsung Magician Software |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Niet beschikbaar |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806094905403 |
| Vendorcode | MU-PH2T0S/EU |
| Artikelnr | 957060 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Vergelijkbare producten
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯