Je bent nog niet ingelogd
Synology HDD HAT3300-2T
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
3x
De Synology HDD HAT3300-2T is een 3,5 inch harde schijf met een opslagcapaciteit van 2000 GB. Deze schijf maakt gebruik van een SATA III-interface voor snelle gegevensoverdracht. Met een rotatiesnelheid van 5400 RPM en 256 MB cache is het geschikt voor opslag in NAS-systemen. De HAT3300-2T biedt betrouwbare prestaties voor back-up en archiveringsdoeleinden in bedrijfsomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Synology |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 5400 RPM |
| Cache | 256 MB |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 4711174725861 |
| Vendorcode | HAT3300-2T |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (lezen) | 3,1 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 3,1 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | NAS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 101.6 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Hoogte | 25.4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Formaat | 3.5" |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 5400 RPM |
| Transfersnelheid interface harde schijf | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cache | 256 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711174725861 |
| Vendorcode | HAT3300-2T |
| Artikelnr | 1152557 |
| Merk | Synology |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
David007
Zakelijke aankoop
Geschreven bij: Synology HDD HAT3300-4T
Geplaatst: 09-03-2026
5 dagen in bezit
werken snel
snel
werken best wel snel, doet voor de rest wat het moet doen



