Je bent nog niet ingelogd
Seagate HDD 3.5" 8TB ST8000DM004 Barracuda
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
306x
De Seagate Barracuda 3.5" 8TB ST8000DM004 is een spacieuse harde schijf ontworpen voor opslagbehoeften. Met een capaciteit van 8000 GB biedt deze SATA III-schijf aanzienlijke opslagruimte voor diverse toepassingen. De schijf draait op een maximale snelheid van 5400 RPM en beschikt over 256 MB cache voor optimale prestaties. Dit model is geschikt voor gebruikers die behoefte hebben aan betrouwbare, grote opslagcapaciteit tegen een aantrekkelijk prijsniveau.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Seagate |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 8000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 5400 RPM |
| Cache | 256 MB |
| Verkrijgbaar sinds | September 2017 |
| EAN | 763649094419 |
| Vendorcode | ST8000DM004 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 219,00
laatste 90 dagen: 219,00
209,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opstartstroom | 1,8 A |
| Stroomverbruik (idle) | 4,5 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,8 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,8 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 6,8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | Server |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 101.8 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 630 gram |
| Hoogte | 26.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue transfersnelheid harde schijf | 220 MiB/s |
| Formaat | 3.5" |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 8000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 5400 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cache | 256 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 763649094419 |
| Vendorcode | ST8000DM004 |
| Artikelnr | 1718406 |
| Merk | Seagate |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Seagate BarraCuda 3.5 "HDD 8TB - Veelzijdige, ongeëvenaarde betrouwbare toepassingen:
- Desktop of alles-in-één pcs
-Home server
Direct aangesloten opslagapparaten van de instapklasse
- Interface: SATA met 6 Gbps
-Ondersteunde SATA gegevensoverdrachtssnelheden: 6.0 / 3.0 / 1.5 Gbps
-Max. continue gegevensoverdrachtsnelheid OD: 190 MB / s
Cache, multisegmented: 256 MB
-Umdrehungsgeschwindigkeit:
5: 400 tpm
- -Max. Hoogte: 26,11 mm / 1.028 inch
-Max. Breedte: 101,85 mm / 4,01 inch
-Max. Diepte: 146,99 mm / 5.787 inch
-Gewicht: 630 g
Toon meer
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
tNuts
Eerste review
Geplaatst: 30-03-2026
5 dagen in bezit
Goede schijf voor degelijke prijs
Harde schijf die doet wat ze moet doen voor een aantrekkelijke prijs.




