Je bent nog niet ingelogd
Western Digital Purple WD10PURZ 1TB
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
4x
De Western Digital Purple WD10PURZ is een 1TB harde schijf speciaal ontworpen voor surveillance-toepassingen. Met een SATA III-interface en een rotatiesnelheid van 5400 RPM biedt deze schijf betrouwbare prestaties. De 64MB cache zorgt voor efficiënte gegevensverwering. Deze 3,5-inch harde schijf is geschikt voor continu gebruik in beveiligingssystemen en videoopslag. De Purple-serie staat bekend om optimalisatie voor 24/7-operaties in professionele omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Western Digital |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 5400 RPM |
| Cache | 64 MB |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2017 |
| EAN | 718037856780 |
| Vendorcode | WD10PURZ |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 30 G |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 250 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | Bewakingssystemen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 101.6 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 650 gram |
| Hoogte | 26.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue transfersnelheid harde schijf | 210 MiB/s |
| Formaat | 3.5" |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 5400 RPM |
| Start/stop-cycli | 300000 |
| Transfersnelheid interface harde schijf | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adapter opslagschijf inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cache | 64 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 718037856780 |
| Vendorcode | WD10PURZ |
| Artikelnr | 200082 |
| Merk | Western Digital |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
MEER CAMERA'S. GROTERE HELDERHEID. BETERE BEVEILIGING.
Zij zijn gefabriceerd voor dag en nacht functionerende beveiligingssystemen met hoge resolutie. Met een ondersteunde werkbelasting tot 180 TB per jaar en ondersteuning voor maximaal 64 camera's, zijn WD Purple harde schijven geoptimaliseerd voor beveiligingssystemen.
De juiste harde schijf voor de klus
WD Purple harde schijven zijn speciaal ontworpen voor de extreem hoge eisen van dag en nacht actieve beveiligingssystemen met hoge temperaturen.
Prestaties waarop u kunt vertrouwen
WD Purple, van een wereldwijde leider in de opslagindustrie, is ontworpen voor kwaliteitsweergave van videobeelden als u deze het meest nodig hebt.
Breid uw weergave uit tot 64
WD Purple harde schijven zijn geoptimaliseerd om tot 64 camera's te ondersteunen, waardoor u de flexibiliteit hebt om een upgrade van uw beveiligingssysteem uit te voeren of dit uit te breiden.
Zij zijn gefabriceerd voor dag en nacht functionerende beveiligingssystemen met hoge resolutie. Met een ondersteunde werkbelasting tot 180 TB per jaar en ondersteuning voor maximaal 64 camera's, zijn WD Purple harde schijven geoptimaliseerd voor beveiligingssystemen.
De juiste harde schijf voor de klus
WD Purple harde schijven zijn speciaal ontworpen voor de extreem hoge eisen van dag en nacht actieve beveiligingssystemen met hoge temperaturen.
Prestaties waarop u kunt vertrouwen
WD Purple, van een wereldwijde leider in de opslagindustrie, is ontworpen voor kwaliteitsweergave van videobeelden als u deze het meest nodig hebt.
Breid uw weergave uit tot 64
WD Purple harde schijven zijn geoptimaliseerd om tot 64 camera's te ondersteunen, waardoor u de flexibiliteit hebt om een upgrade van uw beveiligingssysteem uit te voeren of dit uit te breiden.
Toon meer
Vaak samen gekocht met



