Je bent nog niet ingelogd
Western Digital Red Plus WD100EFGX 10TB
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
20x
De Western Digital Red Plus WD100EFGX is een 10TB SATA III harde schijf, ontworpen voor netwerkopslag en NAS-systemen. Met een rotatiesnelheid van 7200 RPM en 512MB cache biedt deze 3,5-inch schijf betrouwbare prestaties voor veeleisende opslagtoepassingen. De grote capaciteit maakt hem geschikt voor uitbreiding van opslagruimte in professionele omgevingen. Dit model combineert snelheid met efficiëntie voor continue bedrijfsomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Western Digital |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 10000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Cache | 512 MB |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 718037906201 |
| Vendorcode | WD100EFGX |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 30 G |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 250 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (idle) | 6,1 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (lezen) | 8,8 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 8,8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | NAS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 101.6 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 750 gram |
| Hoogte | 26.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Harde schijf gemiddelde overdrachtssnelheid | 215 MB/s |
| Formaat | 3.5" |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 10000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Start/stop-cycli | 600000 |
| Transfersnelheid interface harde schijf | 6 Gbit/s |
| Werkbelasting-gegevenssnelheidslimiet | 180 TB/jaar |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cache | 512 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 718037906201 |
| Vendorcode | WD100EFGX |
| Artikelnr | 972442 |
| Merk | Western Digital |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met



