Je bent nog niet ingelogd
LaCie d2 Professional USB-C 10TB
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
2x
De LaCie d2 Professional USB-C 10TB is een krachtige externe harde schijf ontworpen voor veeleisende gebruikers. Met zijn 10TB opslagcapaciteit en snelle USB-C aansluiting biedt hij ruimte voor grote bestanden en een soepele overdracht. Deze robuuste en betrouwbare schijf is geschikt voor verschillende toepassingen, zoals back-ups, media-opslag en videobewerking. Met zijn stijlvolle ontwerp is de LaCie d2 Professional USB-C 10TB een waardevolle aanvulling op elke werkplek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lacie |
| Aansluiting | USB-C |
| Opslagcapaciteit | 10000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2018 |
| EAN | 3660619403974 |
| Vendorcode | STHA10000800 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
LaCie d2 Professional 4TB
Opslagcapaciteit:
4000 GB
Bekijk vergelijking
€ 309,00
LaCie d2 Professional 8TB Zwart
Opslagcapaciteit:
8000 GB
Bekijk vergelijking
€ 419,00
LaCie d2 Professional 16TB Zwart
Opslagcapaciteit:
16000 GB
Bekijk vergelijking
€ 609,00
LaCie STHA24000800 externe harde schijf 24 TB Zwart
Opslagcapaciteit:
24000 GB
Bekijk vergelijking
€ 1110,00
479,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Busgevoed | ✖︎ |
| Externe adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Gewicht | 1400 gram |
| Hoogte | 188.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 10000 GB |
| Rotatiesnelheid harde schijf | 7200 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB, USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 240 Mbit/s |
| USB data-overdrachtssnelheden | 5000 Mbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3660619403974 |
| Vendorcode | STHA10000800 |
| Artikelnr | 238248 |
| Merk | Lacie |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
LaCie d2 Professional 10TB
De LaCie d2 USB-C desktop harde schijf is de perfecte aanvulling op SSDs in laptops en alles-in-één pcs, waardoor hun opslagcapaciteit op het hoogste niveau komt voor professionele, creatieve toepassingen met hoge bandbreedte. De LaCie d2 Professional biedt hoge prestaties op zowel Macs als pcs.
De LaCie d2 USB-C desktop harde schijf is de perfecte aanvulling op SSDs in laptops en alles-in-één pcs, waardoor hun opslagcapaciteit op het hoogste niveau komt voor professionele, creatieve toepassingen met hoge bandbreedte. De LaCie d2 Professional biedt hoge prestaties op zowel Macs als pcs.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯