Je bent nog niet ingelogd
Seagate Basic externe harde schijf 4000 GB Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
6x
De Seagate Basic externe harde schijf met een opslagcapaciteit van 4000 GB is een betrouwbare opslagoplossing voor thuis- en kantoorgebruik. De USB-B aansluiting biedt snelle gegevensoverdracht, waardoor u uw bestanden snel kunt opslaan en delen. Met zijn compacte en stijlvolle ontwerp past deze externe harde schijf gemakkelijk op uw bureau of in uw reistas. Ideaal voor back-ups, archiefopslag en het uitbreiden van uw opslagcapaciteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Seagate |
| Aansluiting | USB-B |
| Opslagcapaciteit | 4000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 3660619408191 |
| Vendorcode | STJL4000400 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Seagate Basic 1TB Zilver
Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 97,95
Seagate Basic externe harde schijf 2000 GB Zilver
Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
€ 130,95
Seagate Basic externe harde schijf 4000 GB Zilver
Opslagcapaciteit:
4000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Seagate Basic externe harde schijf 5000 GB Zilver
Opslagcapaciteit:
5000 GB
Bekijk vergelijking
€ 186,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Gewicht | 270 gram |
| Hoogte | 117 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Harde schijf, omvang | 2.5" |
| Opslagcapaciteit | 4000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Thunderbolt technologie | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3660619408191 |
| Vendorcode | STJL4000400 |
| Artikelnr | 280718 |
| Merk | Seagate |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯