Je bent nog niet ingelogd
Verbatim Store n Go 1TB 2.5" Externe Harde Schijf
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Verbatim Store n Go 1TB 2.5" externe harde schijf biedt een handzame opslagoplossing met een USB-C-aansluiting. Met een opslagcapaciteit van 1000 GB kunt u eenvoudig uw bestanden, foto's en andere gegevens opslaan en verplaatsen. Deze draagbare schijf is een praktische keuze voor degenen die behoefte hebben aan extra opslagruimte onderweg of thuis.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Verbatim |
| Aansluiting | USB-C |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2020 |
| EAN | 0023942536628 |
| Vendorcode | 53662 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Busgevoed | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 114 mm |
| Gewicht | 150 gram |
| Hoogte | 9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Harde schijf, omvang | 2.5" |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Thunderbolt technologie | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| USB data-overdrachtssnelheden | 5000 Mbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Interface adapters meegeleverd | USB Type-A vrouwtje naar USB Type-C mannetje |
| Meegeleverde software | Nero Backup |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0023942536628 |
| Vendorcode | 53662 |
| Artikelnr | 290735 |
| Merk | Verbatim |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Overzicht
Maak in stijl back-ups met deze prachtig vormgegeven mobiele harde schijf. Deze harde schijf van geborsteld aluminium is voorzien van een USB 3.2 Gen 1-aansluiting met een overdrachtssnelheid van 5 Gbps. Door de hoge snelheid en grote opslagcapaciteit van de Store 'n' Go ALU neem je je digitale leven altijd met je mee, waar je ook gaat.
USB C-adapter
De harde schijf wordt geleverd met een micro B- naar USB A-kabel, zodat je deze op een standaard USB-poort kunt aansluiten. Voor degenen die een nieuwe laptop met alleen USB C-aansluitingen hebben, is er een USB A- naar USB C-kabel meegeleverd. Hierdoor is de harde schijf compatibel met verschillende Macs, pc's en laptops en wordt met de Store 'n' Go ALU het uitwisselen van gegevens daartussen een fluitje van een cent!
Dun en gestroomlijnd
De dunne behuizing van geborsteld metaal is slechts 9 mm dik en weegt 150 gram. Deze is sterk, licht en ziet er chic uit naast een Mac of pc.
Back-upsoftware van Nero
De back-upsoftware van Nero* wordt met de harde schijf meegeleverd om het maken van een back-up nog eenvoudiger te maken. Plan automatische back-ups om er zeker van te zijn dat van al je belangrijke bestanden regelmatig een back-up wordt gemaakt.
Productdetails
- Dunne, gestroomlijnde mobiele harde schijf van geborsteld aluminium,
Systeemvereisten
USB 3.2 GEN 1- of USB 2.0-poorten**
Pc:
Windows 11, 10, 8
Pc:
Mac:
Mac OS X 10.6 of hoger
Mac:
**Voor optimale prestaties moet de harde schijf zijn aangesloten op een USB 3.2 GEN 1-hostcontroller.
Specificaties
Inhoud van de verpakking
Mobiele harde schijf
Micro B- naar USB A-kabel
USB A- naar USB C®-adapter
Back-upsoftware van Nero (alleen compatibel met Windows-besturingssysteem)
Hardeschijf-formatteersoftware van Verbatim
Green Button-energiebesparingssoftware
Snelstartgids in meerdere talen
Gebruikershandleiding (voorgeïnstalleerd)
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯