Je bent nog niet ingelogd
Toshiba Canvio Ready 2TB Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Toshiba Canvio Ready 2TB Zwart is een compacte en gebruiksvriendelijke externe harde schijf met een opslagcapaciteit van 2 TB. Deze USB-B-aansluiting biedt een snelle en eenvoudige manier om uw gegevens op te slaan en te back-uppen. Met zijn robuuste ontwerp is deze externe harde schijf een handige oplossing voor het veilig opslaan van uw bestanden, foto's, video's en andere belangrijke data.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Toshiba |
| Aansluiting | USB-B |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 4260557511398 |
| Vendorcode | HDTP320EK3AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Busgevoed | USB |
| Stroom (max.) | 0,9 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 78 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Gewicht | 149 gram |
| Hoogte | 14 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| File formaat systeem | NTFS |
| Harde schijf, omvang | 2.5" |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260557511398 |
| Vendorcode | HDTP320EK3AA |
| Artikelnr | 294354 |
| Merk | Toshiba |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
De Canvio Ready externe harde schijf van Toshiba haalt overdrachtsnelheden tot 5 Gbit/s dankzij de USB 3.2 Gen 1-technologie. En met de plug-and-play-technologie kunt u snel tot 4 TB aan media opslaan en beveiligen op een compact, draagbaar apparaat. De Canvio Ready gebruikt een ramp load-ontwerp om beschadiging van de schijf bij mobiel gebruik te voorkomen, en een schoksensor die de stroom uitschakelt om gegevens te beschermen bij fysieke belasting. Zo weet u zeker dat uw bestanden veilig zijn.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
