Je bent nog niet ingelogd
LaCie Rugged Mini 2.5 4TB USB 3.0
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De LaCie Rugged Mini 2.5 4TB USB 3.0 is een robuuste en draagbare externe harde schijf die gemakkelijk mee te nemen is. Met een opslagcapaciteit van 4 TB biedt deze schijf ruimte voor al uw bestanden, foto's en video's. De USB 3.1 (Gen 1) Type-A aansluiting zorgt voor snelle gegevensoverdracht. Deze harde schijf is ontworpen om bestand te zijn tegen stoten, water en stof, waardoor uw bestanden veilig zijn, waar u ook bent.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lacie |
| Aansluiting | USB 3.1 (Gen 1) Type-A |
| Opslagcapaciteit | 4000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | November 2015 |
| EAN | 3660619013814 |
| Vendorcode | LAC9000633 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Oranje |
| Soort | HDD |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Waterbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Busgevoed | USB |
| Busvoeding | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Gewicht | 342 gram |
| Hoogte | 26 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 4000 GB |
| Rotatiesnelheid harde schijf | 5400 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB 3.1 (Gen 1) Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | LaCie Backup Assistant, LaCie Private-Public |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3660619013814 |
| Vendorcode | LAC9000633 |
| Artikelnr | 932599 |
| Merk | Lacie |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Het kleinste lid van de Rugged-reeks Met het iconische oranje ontwerp en de uitstekende gegevensbeveiliging is de Rugged een populaire harde schijf. Met de Rugged Mini heeft Lacie de omvang verkleind en veel functies toegevoegd - een solide investering voor het transporteren van gegevens. Robuust ontwerp. Minimale maat.
- Schokbestendig, waterdicht en drukbestendig
-Kennwortschutz
-USB
3: 0: tot 4x sneller dan USB
2: 0
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯