Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x16GB 2666 CMW32GX4M2A2666C16 Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
3x
De Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x16GB 2666 CMW32GX4M2A2666C16 Geheugenmodule is een krachtige oplossing voor je desktop-pc. Met 32 GB aan DDR4-geheugen met een snelheid van 2666 MHz en CL16-timings biedt het een uitstekende prestatie. De RGB-verlichting voegt een elegant en persoonlijk tintje toe aan je setup. Deze geheugenmodule is een veelzijdige keuze voor zowel gaming als productiviteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 2666 MHz |
| Timings | CL 16 |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2018 |
| EAN | 843591082068 |
| Vendorcode | CMW32GX4M2A2666C16 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Geheugen snelheid:
2666 MHz
Bekijk vergelijking
Huidig
Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x16GB 2933 CMW32GX4M2Z2933C16 Geheugenmodule
Geheugen snelheid:
2933 MHz
Bekijk vergelijking
Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x16GB 3200 CMW32GX4M2E3200C16 Geheugenmodule
3200 MHz
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
Specificaties
Varianten
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Backlight | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Timings | CL 16 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.2 v |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 2.0 |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Loden behuizing | Goud |
| SPD profiel | ✓︎ |
| SPD-latentie | 15 |
| SPD-snelheid | 2133 MHz |
| SPD-spanning | 1.2 V |
| Hoogte | 51 mm |