Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x16GB 2933 CMW32GX4M2Z2933C16 Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
8x
De Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x16GB 2933 CMW32GX4M2Z2933C16 is een krachtige geheugenmodule voor gaming en high-performance toepassingen. Met een totale capaciteit van 32 GB, een snelheid van 2933 MHz en tijdsinstellingen van CL 16 biedt deze module een snelle en stabiele geheugerprestatie. Bovendien is de module voorzien van RGB-verlichting, waardoor je de look van je systeem kunt aanpassen aan je persoonlijke stijl.
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 2933 MHz |
| Timings | CL 16 |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2018 |
| EAN | 840006605430 |
| Vendorcode | CMW32GX4M2Z2933C16 |
Kies je variant
Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x16GB 2666 CMW32GX4M2A2666C16 Geheugenmodule
Geheugen snelheid:
2666 MHz
Bekijk vergelijking
Geheugen snelheid:
2933 MHz
Bekijk vergelijking
Huidig
Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x16GB 3200 CMW32GX4M2E3200C16 Geheugenmodule
3200 MHz
|---|---|
| Timings | CL 16 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.35 v |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 2.0 |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Loden behuizing | Goud |
| SPD profiel | ✓︎ |
| SPD-latentie | 15 |
| SPD-snelheid | 2133 MHz |
| SPD-spanning | 1.2 V |
| Hoogte | 51 mm |