Team Group T-FORCE VULCAN Z 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3600 MHz TLZGD48G3600HC18J01 Geheugenmodule
❯
De Team Group T-FORCE VULCAN Z 8 GB DDR4 3600 MHz geheugenmodule biedt een hoge snelheid van 3600 MHz en timings van CL 18. Deze enkele module van 8 GB is geschikt voor gamers, creators en andere veeleisende gebruikers die profiteren van de hoge prestaties. Met zijn robuuste ontwerp en betrouwbare kwaliteit is deze geheugenmodule een aantrekkelijke keuze voor je systeem.
| Merk | Team Group Inc. |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Geheugen snelheid | 3600 MHz |
| Timings | CL 18 |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
| EAN | 765441652156 |
| Vendorcode | TLZGD48G3600HC18J01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Backlight | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Type koeling | Heatsink |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Timings | CL 18 |
| Spanning | 1.35 v |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Hoogte | 32 mm |