G.Skill DDR4 Trident Z Neo 2x8GB 3200Mhz [] F4-3200C16D-16GTZN Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De G.Skill DDR4 Trident Z Neo 2x8GB 3200Mhz geheugenmodules bieden een totale capaciteit van 16GB en een snelheid van 3200MHz met CL16-timings. De modules zijn voorzien van RGB-verlichting, waardoor ze een opvallende toevoeging zijn aan uw PC-configuratie. Deze DDR4-geheugenmodules zijn ontworpen om een soepele en krachtige geheugenprestatie te leveren voor veeleisende toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | G.Skill |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 16 |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
| EAN | 4713294223289 |
| Vendorcode | F4-3200C16D-16GTZN |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
Specificaties
Varianten
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Backlight | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Timings | CL 16 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1.35 v |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 2.0 |
| Geheugen Type | DDR4 |
| SPD profiel | ✓︎ |
| SPD-snelheid | 2133 MHz |
| SPD-spanning | 1.2 V |
| Hoogte | 44 mm |