G.Skill DDR4 Trident Z Neo 2x8GB 3600 F4-3600C16D-16GTZNC Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
23x
G.Skill's Trident Z Neo-geheugenmodules bieden een uitstekende prestatie voor gaming en multitasking. Met een capaciteit van 16 GB, een geheugensnelheid van 3600 MHz en een CL16-timing, leveren deze modules snelle en efficiënte gegevensoverdracht. De ingebouwde RGB-verlichting geeft uw systeem een aantrekkelijk uiterlijk. Deze G.Skill DDR4-modules zijn een uitstekende keuze voor pc-enthousiastelingen op zoek naar een betrouwbare en krachtige geheugenconfiguratie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | G.Skill |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 3600 MHz |
| Timings | CL 16 |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
| EAN | 4713294223449 |
| Vendorcode | F4-3600C16D-16GTZNC |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
G.Skill DDR4 Trident Z Neo 4x8GB 3600MHz [] F4-3600C16Q-32GTZNC Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
32 GB
Bekijk vergelijking
G.Skill DDR4 Trident Z Neo RGB 2x16GB 3600 F4-3600C16D-32GTZNC Geheugenmodule
32 GB
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Backlight | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Timings | CL 16 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.35 v |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 2.0 |
| Geheugen Type | DDR4 |
| SPD profiel | ✓︎ |
| SPD-snelheid | 2133 MHz |
| SPD-spanning | 1.2 V |
| Hoogte | 44 mm |