G.Skill DDR4 Trident Z Neo RGB 2x16GB 3600 F4-3600C16D-32GTZNC Geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
66x
De G.Skill DDR4 Trident Z Neo RGB 2x16GB 3600 F4-3600C16D-32GTZNC biedt een indrukwekkende geheugencapaciteit van 32GB met een snelheid van 3600MHz en CL16 timings. Deze modules zijn voorzien van RGB-verlichting voor een stijlvolle uitstraling in je computer. Ze zijn ontworpen om te voldoen aan de behoeften van enthousiastelingen en gaming-enthousiasten die de prestaties van hun systeem willen optimaliseren.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk G.Skill
Modules (aantal)2 stuk(s)
Geheugen capaciteit32 GB
Geheugen snelheid3600 MHz
TimingsCL 16
RGB verlichting ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuli 2019
EAN4713294223463
VendorcodeF4-3600C16D-32GTZNC
Garantie120 maanden
Toon meer
349,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
120 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
Bandbreedte
Eigenschap Waarde
Geheugen snelheid 3600 MHz
Certificaten
Intel XMP ondersteuning✓︎
Design
Backlight✓︎
RGB verlichting✓︎
Kleur Product Grijs, Zwart
Type koeling Heatsink
Geheugen
Geheugen capaciteit 32 GB
Timings CL 16
Component voor PC/server
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 288-pin DIMM
Geheugen kanaal Dubbelkanaals
Spanning 1.35 v
Modules (aantal) 2 stuk(s)
Geheugenlayout 2 x 16 GB
Registered / Buffered ✖︎
Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie 2.0
Geheugen Type DDR4
SPD profiel✓︎
SPD-snelheid 2133 MHz
SPD-spanning 1.2 V
Gewicht en omvang
Hoogte 44 mm