G.Skill DDR4 Trident Z Neo 2x8GB 3600Mhz [] F4-3600C18D-16GTZN Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
3x
De G.Skill DDR4 Trident Z Neo 2x8GB 3600Mhz geheugenmodules bieden een totale capaciteit van 16 GB en een snelheid van 3600 MHz met CL 18 timings. Deze modules beschikken over RGB-verlichting voor een stijlvolle look. Ze zijn ontworpen om prestaties en stabiliteit te leveren voor de nieuwste Intel- en AMD-platforms.
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 3600 MHz |
| Timings | CL 18 |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
| EAN | 4713294223647 |
| Vendorcode | F4-3600C18D-16GTZN |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Backlight | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Timings | CL 18 |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Geheugen Type | DDR4 |
| SPD profiel | ✓︎ |
| SPD-snelheid | 2333 MHz |
| SPD-spanning | 1.2 V |
| Hoogte | 44 mm |