Team Group DELTA 8 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz TF4D416G3600HC18JDC01 Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
5x
Team Group DELTA biedt een efficiënte 16 GB DDR4-geheugenoplossing met een snelheid van 3600 MHz. Deze modules zijn geschikt voor een breed scala aan toepassingen, van gaming tot multitasking. Met CL 42-timings levert deze geheugenkit betrouwbare en stabiele prestaties, waardoor gebruikers een soepele en naadloze computerbeleving kunnen ervaren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Team Group Inc. |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 3600 MHz |
| Timings | CL 42 |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2023 |
| EAN | 765441651760 |
| Vendorcode | TF4D416G3600HC18JDC01 |
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Type koeling | Heatsink |
| Timings | CL 42 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.35 v |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Breedte | 49 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Hoogte | 7 mm |