G.Skill DDR4 Aegis 2x16GB 3200 F4-3200C16D-32GIS Geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
351x
De G.Skill DDR4 Aegis 2x16GB 3200 F4-3200C16D-32GIS Geheugenmodule biedt een totale capaciteit van 32GB aan geheugen met een snelheid van 3200MHz en CL16 timings. Dit DDR4 geheugenpakket is een geschikte keuze voor gebruikers die op zoek zijn naar een betrouwbaar en krachtig geheugensysteem dat de prestaties van hun systeem kan ondersteunen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk G.Skill
Modules (aantal)2 stuk(s)
Geheugen capaciteit32 GB
Geheugen snelheid3200 MHz
TimingsCL 16
Verkrijgbaar sindsOktober 2019
EAN4713294224415
VendorcodeF4-3200C16D-32GIS
Garantie120 maanden
Toon meer
249,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
120 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
Bandbreedte
Eigenschap Waarde
Geheugen snelheid 3200 MHz
Certificaten
Intel XMP ondersteuning✓︎
Design
Kleur Product Zwart
Type koeling Heatsink
Geheugen
Geheugen capaciteit 32 GB
Timings CL 16
Component voor PC/server
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 288-pin DIMM
Geheugen kanaal Dubbelkanaals
Spanning 1.35 v
Modules (aantal) 2 stuk(s)
Geheugenlayout 2 x 16 GB
Registered / Buffered ✖︎
Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie 2.0
Geheugen Type DDR4
SPD profiel✓︎
SPD-latentie 38
SPD-snelheid 2133 MHz
SPD-spanning 1.2 V
Gewicht en omvang
Hoogte 31.2 mm