G.Skill DDR4 Ripjaws 2x16GB 3600 F4-3600C16D-32GVKC Geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
69x
De G.Skill DDR4 Ripjaws 2x16GB 3600 F4-3600C16D-32GVKC Geheugenmodule biedt 32 GB high-performance geheugen met een snelheid van 3600 MHz en timings van CL 16. Dit geheugen is ontworpen voor pc's die optimale prestaties vereisen, zoals gaming, multitasking of content creatie. Met de robuuste Ripjaws-koelplaten en compatibiliteit met de meeste moederborden, is dit geheugen een betrouwbare keuze voor pc-opbouwers.
Geheugen capaciteit32 GB
Geheugen snelheid3600 MHz
TimingsCL 16
Verkrijgbaar sindsOktober 2019
EAN4713294223623
VendorcodeF4-3600C16D-32GVKC
Garantie120 maanden
Toon meer
289,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Combineer
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
Geheugen snelheid 3600 MHz
Design
Kleur Product Zwart
Geheugen capaciteit 32 GB
Timings CL 16
Geheugen Type DDR4
SPD-snelheid 2133 MHz
SPD-spanning 1.2 V
Gewicht en omvang
Hoogte 42 mm