G.Skill DDR4 Ripjaws 2x16GB 3600 F4-3600C18D-32GVK Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
93x
De G.Skill DDR4 Ripjaws 2x16GB 3600 F4-3600C18D-32GVK geheugenmodule biedt gebruikers een totale capaciteit van 32GB aan high-performance DDR4 geheugen met een kloksnelheid van 3600MHz. Met CAS-latentie 18 is deze module ontworpen om een soepele en krachtige computerprestatie te leveren voor veeleisende toepassingen. Deze geheugenoplossing van G.Skill is een aantrekkelijke keuze voor zowel gaming als professionele werkbelastingen.
Geheugen capaciteit32 GB
Geheugen snelheid3600 MHz
TimingsCL 18
Verkrijgbaar sindsOktober 2019
EAN4713294223104
VendorcodeF4-3600C18D-32GVK
Garantie120 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
289,00
Combineer
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
Geheugen snelheid 3600 MHz
Design
Kleur Product Zwart
Geheugen capaciteit 32 GB
Timings CL 18
Geheugen Type DDR4
Loden behuizing Goud
SPD profiel✓︎
SPD-snelheid 2133 MHz
SPD-spanning 1.2 V
Gewicht en omvang
Hoogte 42 mm