Je bent nog niet ingelogd
Crucial 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz CP32G4DFRA32A Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
De Crucial 32 GB DDR4 3200 MHz geheugenmodule (CP32G4DFRA32A) is een single-channel geheugensolution met een capaciteit van 32 GB. Dit module operates op een snelheid van 3200 MHz met CAS Latency timings van 22, wat een evenwicht biedt tussen performance en beschikbaarheid. Deze DDR4-module is geschikt voor systemen die behoefte hebben aan uitgebreide geheugencapaciteit voor multitasking en professionele toepassingen. Het Crucial merk staat bekend om betrouwbare geheugenproducten voor diverse computerplatforms.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Crucial |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 22 |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 649528937643 |
| Vendorcode | CP32G4DFRA32A |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Timings | CL 22 |
| Component voor | Laptop |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.2 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 32 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 649528937643 |
| Vendorcode | CP32G4DFRA32A |
| Artikelnr | 1093333 |
| Merk | Crucial |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten


