Je bent nog niet ingelogd
Kingston Technology FURY Renegade 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz KF432C16RB12/16 Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
Kingston Technology FURY Renegade is een DDR4 geheugenmodule ontworpen voor gamen en intensieve toepassingen. Deze module biedt 16 GB capaciteit met een werkfrequentie van 3200 MHz en CAS Latency van 16. Het compacte formaat van 1 x 16 GB maakt het geschikt voor uitbreiding van bestaande systemen. De FURY Renegade combineert prestaties met compatibiliteit en is voorzien van RGB-verlichting voor gaming-setups. Dit geheugen ondersteunt moderne platforms en kan gebruikt worden voor multitasking, gaming en content creation.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kingston |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 16 |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 740617337921 |
| Vendorcode | KF432C16RB12/16 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| JEDEC-standaard | ✓︎ |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Timings | CL 16 |
| Component voor | PC |
| Duur row active | 32 ns |
| Duur row cycle | 45,75 ns |
| Duur vernieuwen row cycle | 350 ns |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen rangschikking | 2 |
| Spanning | 1.35 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 2.0 |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Loden behuizing | Goud |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 3200 MT/s |
| Programmeerspanning (VPP) | 2,5 V |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 8,29 mm |
| Diepte | 133,3 mm |
| Gewicht | 41,43 g |
| Hoogte | 42 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 740617337921 |
| Vendorcode | KF432C16RB12/16 |
| Artikelnr | 1095401 |
| Merk | Kingston |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


