Je bent nog niet ingelogd
Samsung 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz M378A4G43AB2-CWE Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
2x
De Samsung 32 GB DDR4 3200 MHz geheugenmodule biedt uitgebreide capaciteit voor veeleisende toepassingen. Met een enkele module van 32 GB en een kloksnelheid van 3200 MHz levert deze RAM solide prestaties voor zware multitasking en professionele werklasten. De CL22-timing zorgt voor responsieve geheugenoperaties. Deze DDR4-module is geschikt voor systemen die meer werkgeheugen nodig hebben, zoals contentcreatie, videobewerking of virtualisatie. De combinatie van capaciteit en snelheid maakt deze module een veelzijdige keuze voor geavanceerde computergebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 22 |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
| EAN | 5715063004234 |
| Vendorcode | M378A4G43AB2-CWE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Groen |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Timings | CL 22 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.2 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chips organisatie | 2Rx8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5715063004234 |
| Vendorcode | M378A4G43AB2-CWE |
| Artikelnr | 1103811 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten


