Team Group Vulcan Z 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3200 MHz TLZGD416G3200HC16CDC01 Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
3x
De Team Group Vulcan Z 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3200 MHz TLZGD416G3200HC16CDC01 Geheugenmodule is een kosteneffectieve oplossing voor gebruikers die op zoek zijn naar een betrouwbare en snelle geheugenupgrade. Met een totale capaciteit van 16 GB en een kloksnelheid van 3200 MHz, ondersteunt deze module een soepele multitasking ervaring. De timings van CL 16 bieden een goede balans tussen prestaties en efficiëntie. Deze Vulcan Z modules zijn ontworpen om compatibiliteit te bieden met de meeste moderne moederborden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Team Group Inc. |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 16 |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
| EAN | 765441645943 |
| Vendorcode | TLZGD416G3200HC16CDC01 |
Specificaties
Varianten
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Timings | CL 16 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.35 v |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 2.0 |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Breedte | 7 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 32 mm |