Team Group Vulcan Z 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz TLZGD416G3600HC18JDC01 Geheugenmodule
❯
9x
Team Group Vulcan Z is een krachtig DDR4-geheugenmodule met een totale capaciteit van 16 GB, opgedeeld in 2 sticks van 8 GB elk. Met een geheugensnelheid van 3600 MHz en timings van CL 18 biedt deze module uitstekende prestaties voor gaming en veeleisende toepassingen. De Vulcan Z-serie is ontworpen om stabiele en betrouwbare geheugenprestaties te leveren, waardoor gebruikers kunnen profiteren van een soepele en snelle computerbeleving.
| Merk | Team Group Inc. |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 3600 MHz |
| Timings | CL 18 |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
| EAN | 765441652118 |
| Vendorcode | TLZGD416G3600HC18JDC01 |
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Type koeling | Heatsink |
| Timings | CL 18 |
| Spanning | 1.35 v |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Breedte | 7 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 32 mm |