Je bent nog niet ingelogd
Transcend JetRam 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz JM3200HLE-16G Geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
De Transcend JetRam 16 GB DDR4 3200 MHz geheugenmodule is een betrouwbare keuze voor systeemupgrades. Met een capaciteit van 16 GB en werkfrequentie van 3200 MHz biedt deze module voldoende prestaties voor veelzijdig computergebruik. De CL22-timing zorgt voor stabiele werking. Het gaat om één afzonderlijke module, waardoor deze goed geschikt is voor systemen die behoefte hebben aan extra geheugen of vervanging van bestaande modules. Deze DDR4-module integreert zich naadloos in moderne systemen met DDR4-ondersteuning.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Transcend |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 22 |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 760557848448 |
| Vendorcode | JM3200HLE-16G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Groen |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Timings | CL 22 |
| Component voor | PC/server |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| Spanning | 1.2 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 760557848448 |
| Vendorcode | JM3200HLE-16G |
| Artikelnr | 1118138 |
| Merk | Transcend |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten


