Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x16GB 3200 CMW32GX4M2E3200C16 Geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
211x
De Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro geheugenmodule biedt een capaciteit van 32 GB verdeeld over 2 sticks van 16 GB. Met een snelheid van 3200 MHz en timings van CL 16 is deze module geschikt voor een krachtige gaming-setup. De ingebouwde RGB-verlichting voegt een stijlvolle touch toe aan je systeem.
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 16 |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 840006613251 |
| Vendorcode | CMW32GX4M2E3200C16 |
Kies je variant
Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x16GB 2666 CMW32GX4M2A2666C16 Geheugenmodule
Geheugen snelheid:
2666 MHz
Bekijk vergelijking
Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x16GB 2933 CMW32GX4M2Z2933C16 Geheugenmodule
Geheugen snelheid:
2933 MHz
Bekijk vergelijking
3200 MHz
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
|---|---|
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1.35 v |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Hoogte | 51 mm |