Je bent nog niet ingelogd
Innovation IT 3200 8GB CL16-18-18 1.35V LD 8-Chip Inno8G3200S Geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
12x
De Innovation IT 3200 8GB geheugenmodule is een DDR4-geheugen met een capaciteit van 8 GB en een snelheid van 3200 MHz. Met timings van CL16-18-18 en een spanning van 1.35V biedt deze module goede prestaties voor veeleisende toepassingen. De 8-Chip configuratie zorgt voor stabiele werking. Dit geheugen is geschikt voor systemen die behoefte hebben aan betrouwbare en snelle geheugenprestaties. Ideaal voor gaming, multitasking en professionele toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Innovation |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 16 |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 4251538809979 |
| Vendorcode | Inno8G3200S |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 75,95
laatste 90 dagen: 75,95
71,
95
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Timings | CL 16 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.35 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4251538809979 |
| Vendorcode | Inno8G3200S |
| Artikelnr | 1118671 |
| Merk | Innovation |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten


