Je bent nog niet ingelogd
ADATA 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz AD4U320016G22-SGN Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (vrijdag)
2x
De ADATA 16 GB DDR4 3200 MHz geheugenmodule is een betrouwbare keuze voor systeemupgrades. Deze single-rank module biedt 16 GB capaciteit en werkt op 3200 MHz snelheid met CAS Latency 22 timings, wat een goed evenwicht tussen prestaties en compatibiliteit biedt. Ideaal voor kantoor, thuiswerken en gaming. De module is ontworpen voor stabiliteit en ondersteunt standaard DDR4-systemen. Geschikt voor diverse toepassingen waarbij extra werkgeheugen nodig is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Adata |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 22 |
| Verkrijgbaar sinds | April 2021 |
| EAN | 4711085931443 |
| Vendorcode | AD4U320016G22-SGN |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ADATA 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz AD4U32008G22-SGN Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
8 GB
Bekijk vergelijking
€ 99,95
ADATA 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz AD4U320016G22-SGN Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
ADATA 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz AD4U320032G22-SGN Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
32 GB
Bekijk vergelijking
€ 369,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Groen |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Timings | CL 22 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.2 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Module configuration | 512M x 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711085931443 |
| Vendorcode | AD4U320016G22-SGN |
| Artikelnr | 1139429 |
| Merk | Adata |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten


