Je bent nog niet ingelogd
ADATA 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz AD4U32008G22-SGN Geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
5x
ADATA 8 GB DDR4 geheugenmodule biedt betrouwbare prestaties voor uw systeem. Met een capaciteit van 8 GB en snelheid van 3200 MHz is dit geheugen geschikt voor diverse toepassingen. De module werkt met CAS Latency 22 timings en bevat één stick, ideaal voor upgrade of vervanging. Dit DDR4 geheugen ondersteunt moderne processors en mainboards met DDR4 ondersteuning. Geschikt voor standaard computing taken en kantoorapplicaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Adata |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 22 |
| Verkrijgbaar sinds | April 2021 |
| EAN | 4711085930743 |
| Vendorcode | AD4U32008G22-SGN |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ADATA 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz AD4U32008G22-SGN Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
8 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
ADATA 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz AD4U320016G22-SGN Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
€ 181,95
ADATA 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz AD4U320032G22-SGN Geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
32 GB
Bekijk vergelijking
€ 369,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Groen |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Timings | CL 22 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.2 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Module configuration | 1024M x 16 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711085930743 |
| Vendorcode | AD4U32008G22-SGN |
| Artikelnr | 1139831 |
| Merk | Adata |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten


